روزه و مسایل مرتبط!

1- ماه رمضان هم آمد به سلامتی. و من بی توجه به همه ی بحثهایی که دور و برم در باب مضرات روزه یا فایده روزه در جریانه برای خودم نیت می کنم و روزه می گیرم. گیریم که امسال ساعتهای کاری (به تبع از شرکتهای دولتی) تغییر نکرده باشه، گیریم که 16 ساعت و نیم گرسنگی و تشنگی آدم رو به طور کلی off می کنه، گیریم که وقتی هلاک داری برمیگردی خونه یه فسقلی 3 ساله با هزار مدل ادا و اصول و خواسته منتظرت باشه که ضربه فنی ات کنه، ...با همه ی اینها حس خوبی که روزه گرفتن به من میده روزه نگرفتن نمیده! اون بالائیه به من خیلی لطف داشته و داره و من اصلا دلم میخواد بخاطرش خودم رو به سختی بندازم تا بدونه من این الطافش رو می بینم و می دونم هرچی هست از اونه، همین فقط....هیچ بحثی هم در مورد اینکه روزه بگیرها بهترند یا روزه نگیرها ندارم، چون خیلی شخصیه به نظرم.

2- توی خونه ی جدید داریم جا می افتیم دیگه. دو روز آخر هفته رو دوباره به جمع و جور کردن و جا دادن گذروندیم. یکی از محاسن این خونه یه حیاط خلوت مسقف کنار آشپزخونه است که ماشین لباسشویی و گاز رو گذاشتیم اونجا و طبقه بندیش کردیم و من همش فکر می کنم اگر نبود من باید این وسایل رو کجا جا می دادم! امروز اتاق نیم وجبی رو سر و سامون بدم دیگه عملا کار زیادی نداریم. و فقط باید بگردیم ببینیم مریم خانوم (کارگرم) وسایل رو کجاها جا داده (دیروز بعد از یک هفته گشتن، اتو رو از توی کابینت پیدا کردم!!!!)

3- آخر هفته افطاری دارم، حدودا 15 نفر مهمون. تولد خواهرک رو هم میخوام بگیرم همون شب. فقط خوشحالم که غذا رو از بیرون سفارش دادم و فقط میمونه بساط افطار که باید حاضر کنم. واقعا افطاری دادن خیلی دنگ و فنگ و بریز و بپاش داره.

/ 4 نظر / 54 بازدید
اسمان

قبول باشه عزیزم

سمیه

قبول باشه نماز روزه تون بااانو[لبخند] واقعا با ایمانید با این همه کار و فعالیت و بچه کوچیک بازم روزه میگیرید هرکی یه دونه از کارای شمارو داشت بهونه میاورید و روزه بی روزه.دور و وریام که اینجورین.مثل همسرم که کارشو بهونه کرده و من مجبورم تنهایی روزه بگیرم[ناراحت] واقعا دوست داشتنی هستید ستاره جووونی

a n o o

خدا قبول کنه و التماس دعا

مامان عماد وعمید

قبول باشه.التماس دعا. شاد وسلامت باشید.[ماچ]