این روزهای سبز

این روزها خیلی وحشتناک سرم شلوغه .چرا؟ میگم حالا:

١- تقریبا اوایل ماه می برای یه کنفرانس رفته بودیم مادرید اسپانیا. جای همه خالی بسیار شهر زیبایی بود و یک عالمه تجربه خوب برای ما به دنبال داشت. اگه فرصت شد راجع بهش مفصل می نویسم.

٢- تقریبا ١٠ روز پیش طلسم خونه خریدن ما هم شکست و ما بعد از دو سال زندگی مشترک یه خونه کوچولوی ٧۵ متری که متناسب سلیقه و بودجه مون باشه توی پونک خریدیم. از اون روز هم داریم تلاش می کنیم پولامون رو نقد کنیم که چکهامون پاس بشه. بعدشم که می دونید دردسر اسباب کشی و آماده کردن خونه جدید برای زندگی.

٣- بعد از دو سال و نیم  داریم از یکی از کادوهای عقدمون استفاده می کنیم و اون فیش های حج عمره است که مامان و بابای محمد بهمون کادو دادند. یعنی ما فقط چند روز بعد از اسباب کشی هم عازم سفریم ! اونم سفری که خودش به تنهایی کلی مقدمه و آمادگی می خواد !

٣- پروپوزالم آماده شده و فقط دعا می کنم حداقل رد نشه تا دوباره علاف نشم ! ٢ ماه دیگه باید دفاع کنم و هنوز موضوعم تصویب نشده ! یه مقاله کنفرانس هم باید بدم که انگلیسیش نکردم هنوز !

۴- بحث انتخابات هم که داغ است و روزی نیست که جایی باشیم و در حال بحث و تحلیل نباشیم. رایمان هم که معلومه : سبز سبز سبز ! تورو خدا اگه وبلاگ رو می خونید و نمی خواهید رای بدید یه تجدید نظر بکنید. باور کنید اوضاع خیلی خرابتر از چیزی هست که گزارش ها می گن ! نذارید ۴ سال دیگه هم با حیثیت و ثروت و شان کشور و مردم بازی بشه. تحریم انتخابات هیچی رو حل نمی کنه، فقط باعث میشه نماینده اقلیت دوباره انتخاب بشه و ما ۴ سال دیگه کاسه ی "وای چه کنم" دست بگیریم. پس لطفا خوب فکر کنید....

۵- الان دیگه باید برم... سعی می کنم زود بیام این دفعه...

 

/ 6 نظر / 8 بازدید
زهرا

سلام. وب قشنگی دارین. نه خیال تون راحت باشه. رای می دیم. من هم مثل شم سبز سبز سبز. به من هم سری بزنین:)))

سینا

سلام دوستان عزیز اگر در شرایط رکود اقتصادی حال حاضر خواهان کسب درامد مطمئن ودرامد ایده ال هستید اگر خواهانه دریافت سود ماهیانه 20درصد برای سرمایه هایتان هستید از سایت ما دیدن کنید (بانک ماهیانه1.5درصد میدهد )

آزاده

خونه مبارک باشه. برای عمره هم خیلی التماس دعا. رای ما هم سبزه.[گل]

آنا

موفق باشی خانومی.فقط سبز سبزسبز[قلب]

آنا

راستی مبارک خونه

هاله مامان ارشیا

خونه نو مبارک عزیزم ایشالله به دل خوش[بغل]مکه میخوای بری؟چه خوب . خوش بحالت . منم رفتم خیلی خوبه برای منم دعا کن[لبخند]ما هم به سبز رای میدهیم[نیشخند]