بیا تا بریم سفر، دوبی دوبی!!!!!

در راستای سوسک شدن ما در هفته ی قبل، و از آنجا که همسر محترممان دید که من از ناراحتی از صبح تا شب پاساژهای میدون ونک و ولیعصر رو جارو می کشم و باز هم شب که میشه و یادم می افته نرفتیم یه گوله غم توی دلم وول وولک می خوره، دیروز در یک اقدام ژانگولری غافلگیرانه برای فردا بلیط گرفت بریم دوبی! که دیگه توی فستیوال خرید، ناراحتی جور نشدن سفر از دلمون در بیاد!

البته به خاطر ویزای urgent که یک روزه برامون صادر شد تقریباً دو برابر پیاده شدیم که همسرمان فرمودند "فدای سرت"!!!

فقط نمی دونم چرا از صبح همین که یادم می افته 600 هزار تومن کنسلی هتل و بلیط سفر اروپا دادیم دوباره همون گوله غم مذبور توی دلم وول وولک می خوره ! آخه اگه اون رو نداده بودیم الان 600 تومن بیشتر پول داشتیم خرید کنیم!!!!!!

پی نوشت: نمی دونم این مسخره بازی رو دولت محترم ما از خودش درآورده یا امارات دوباره عزت سر ایرانی ها گذاشته‌! برای صدور ویزای خانمهای زیر 30 سال باید مدرک تاهل ارائه بشه!!!!!!!!!!جالبه ها!

پی نوشت 2: از همه دوستان تقاضا می شود چنانچه جدیداً رفتن دوبی و نظری دارند در مورد اینکه کجا حتماً بریم و برای خرید کجا بهتر تره و ... ما رو بی نصیب نذارن !

 تا سه شنبه بای بای!

/ 17 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده

ايشالا سفرتون به سلامتي باشه و از لحظه لحظه هاش استفاده كنين بوس عسلي[ماچ]

پری

خواهشن فقط دی تو دی نرو[قهقهه]

ملیکا

خوووووووشششششش بگذره[تایید][خداحافظ]زود بیا...سفر بی خطر[ماچ]

امروز من..ستاره

سلام خوش بحالت که میری سفر منکه اوضاع احوال بیریختی دارم بخاطر خونه تکونی رنگ و اینجور کارها.... کاش منم برم سفر

جوجوک

خوش بگذره عزیزم گذشت هرچه گذشت بیا بگذریم از گذشته ها جیگر من سفر بی خطر می بوسمت

دختراردیبهشتی

ووووه ه ه خوشبحال...من آدرسمو عوض کردم..اگه دوس داشتی این جدیده رو لینک کن

دکترخانوم

خوش اومدی عزیزم.بعد ماجرتاهای سفرتو بنویس.من که شمارو لینک کردم .از بالا 12 همی به اسم همه روزهای زندگی من. شما رو چشم ما جاداری[ماچ]

ممول

پس کی از خاطرات سفرت مینویسی [متفکر]

زهرا

سلام... دو تا مطلب اولا که برای خانمهای متاهل زیر 30 سال باید مدارک شناسنامه فرستاده بشه چونکه در غیر اینصورت ویزای خانمه رو باید گرونتر بخرید. دوم اینکه خیلی شانس اوردی تو این وضعیت ویزاهاتون یک روزه آماده شد وگرنه اصولا انقدر شلوغ بود که هیچ ویزایی به این سرعت آماده نمیشه... راستی من دبی زندگی میکنم و توی آزانس هواپیمایی کار میکنم. دفعه بعد که خواستی بیای دبی یه خبری بده.